SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE - TE MIHAIL GRAMENO
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Fushe Kosove me saktesishte afer Shkolles Fillore Mihail Grameno. Banesa gjindet ne katin e 6 (lifti puonon 24 ore). Banesa eshte e pa mobiluar perveq kuzhines dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.xi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »