SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
me qera ne Shadervan (qender) Prizren
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
19426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme shtëpin me qera me madhesi prej 75 m2, 2 dhoma, kuzhinë, banjo dhe wc e veqante. Shtëpia gjendet ne shadërvan, te Prizrenit, afer Hotel Centrumit, dhe Qebaptores Te SYLA
Komplete e Mobiluar
Informata rreth publikuesit
Agron
Prizren
044663433
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »