SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall per shitje
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '18
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
194284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes truall ne Hajvali afer Prishtine perndryshe afer rruges
Prishtine Gjilan .
Trolli gjendet perball banesav te mabatexit ne ni largsi prej 300 metrav .trolli posedon rrug katasrale dhe dokumentacion te plot.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »