SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shes Truallin prej 6 Ari ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
194298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli prej 6 Ari ne Gjilan, Respektivisht ne Kufce te Eperme.
Trualli eshe 25 metra Gjatesi dhe 24 gjeresi. Mund te perdoret per banim/shtepi si dhe autostrada i bie afer. Mund te hapet bunar ne 4 metra thellesi dhe eshte me pronar shqiptar.

Bartja mund te behet menjeher.
Nuk baj ndrrime.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Gjilan
044436040
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »