SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira te Banesat e Bardha Bregu Diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
194300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira te Banesat e Bardha Bregu Diellit dhe posedon;

-Sallon Kuzhinë
-3 Dhoma Gjumi
-2 Banjo
-Koridor
-2 Terracë
-Tel; +383/45-411-447Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »