SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
194310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" tek "Banesat e hirta" afer qerdhes se femijeve "Dielli"
Nodhet ne katin e peste te banimit ka afer parkun per femije , posten , kursin e gjuhes angleze Okaford , sh.f. "Ismail Qemali" etj
Banesa ka kete renditje: sallon, kuzhine, dhome gjumi, shpajz, banjo dhe dy ballkona, posedon dokumentacion te rregullt me siperfaqe prej 55m2 neto, ndersa ka edhe dy ballkonat qe bashkarisht kane 10m2
Çmimi per m2 eshte 950€ i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »