SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Flat 60m2 for rent in Aktash !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Flat for rent.

Address: Aktash, rr. Hajrullah Abdullahu - (attached to Davidof restaurant)
close to OSCE HQ, Prishtina

Contained of: living room, attached kitchen, bedroom, bathroom, very nice balcony with open-view, and parking lot.
Other important details: 24/7 watter supply, TV cable, internet (Wi-Fi), central heater, dishwasher

300 EUR/month + bills

Ofrohet banesa 60m2 me qira ne "Aktash" ose me saktesisht ne rrugen "Hajrullah Abdullahu" afer ish Davidoffit , OSCE ne Prishtine
Banesa ka kete renditje- sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, dhe ballkon me pamje piktoreske, hapsire te mjaftueshme per parking
Detaje te tjera me rendesi- uje pa nderprere, kabllovik, internet(Wi-Fi), nxemje qendrore dhe enelarese
Çmimi 300€ pa perfshire faturat e shpenzimeve komunale
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »