SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 85m2 në shitje te QAFA.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
194315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 në shitje te QAFA.
Banesa gjendet në lagjen QAFA, afër pompes së benzinës IP (afër kafev të vogla), më saktësisht te semaforat në fillim të rrugës Lidhja e Prizrenit, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e III-të (ka ashensor).
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Depo
1 Ballkon

ID: T10236

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »