SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli 3.51 ari mbrapa Rezonance
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
Madhësia :
351 m²
ID e produktit :
194319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0002

Shitet Trualli 3.51 ari mbrapa Rezonance. Përmasat janë ideale për ndërtim. Lejohet ndertim P+2. infrastruktura është e kompletuar. Dokumentacioni në gjendje të rregullt.

Pёr mё shumё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »