SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira lokali në rr. 28 nëntori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
ID e produktit :
194320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0003
Jepet me qira lokali në rr. 28 nëntori drejtimi PTK-Termokos. Lokali ka 48m2 dhe është i kompletuar me inventar/rafte, frigorifer, kamera, WC, kompjuter me program për barkode/shitje. Kufizohet nga 3 hyrje të banesave.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »