SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Veterrnik, mbrapa Grand Store-s
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vizitoni Zyrën “Pirro” me lokacion Rr.”Agim Ramadani” Bll.A1, Nr.445 (afër ish-Restaurant Rugova) ju ndihmojmë rreth zgjidhjes tuaj sa i përket PATUNDËSHMËRIVE!

Lagje e qetë dhe moderne, e përshtatshme për jetesë!

Me çasje të menjëhershme të rrugës kryesore!

Shitet Shtëpia në Veterrnik, mbrapa Grand Store-s

Informata:
• 3 Katëshe,
• 290m2,
• 7.50 Ari,
• 144m2 (depo podrum dhe garazhë)

Aneks 100m2 (çasje të menjëhershme të rrugës, mundësi për veprimtari biznesore, ordinancë, avokatur, arkitektur etj)

E renovuar, mobiluar,
Çmimi sipas marrëveshjes!

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »