SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 94m2, kati i 7,
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0004
Shitet Banesa 94m2, kati i 7, ndodhet në fazen e ndërtimit, ka pamje nga qendra e qytetit, ndertimi prittet te përfundoj në dhjetor 2019. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, WC, shpajz, ballkon dhe garazh. Qmimi 95.000 Euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »