SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet në Kolovicë,
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
ID e produktit :
194324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0005
Shiten trojet në Kolovicë, 2, 3, 6 dhe 9 ari, ka rrugë të asfaltuar, rrymë,ujë, kanalizim dhe internet, Pronari shqiptar, dokumentacioni në rregull. Për një pjesë mund të llogaritet edhe ndonjë veturë me kompenzim. 5000 Euro ari
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »