SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa (garsonjerë) në Fush Kosovë,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0008

Shitet banesa (garsonjerë) në Fush Kosovë, kati 5, 46m2. Banesa ka një dhomë së bashku me kuzhinë, korridor, banjo dhe ballkon. Ndodhet buzë rrugës për Prishtinë -Pejë, rreth 100m nga rrethi. Banesa ka dy ashensorë.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »