SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 60m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
194332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 60m2 me qira ne Qender afer Sheshit.
Lokali ndodhet ne nje pozite shume te favorshme per ushtrimin e biznesit tuaj.
Lokali eshte ne katin perdhese dhe posedon dy nivele:
-60m2 hapsira e shfrytezueshme
-30m2 kuzhina (bodrum).

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »