SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË Komode në Lagjen Tophane 110m²
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në Lagjen Tophane, rruga Lidhja e Lezhës, tek objekti Vita 3. Kati i 6-të. Sipërfaqja 110m².

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Trepezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Wc

- Ballkon

E mobiluar komplet, ka në funksion të gjitha shërbimet. Uje 24h, Nxemje qëndrore me rrymë, me mundësi lidhje me sistem te qytetit. Dysheme parket i klasit parë. Ashensor funksional me kartelë dhe mirëmbajtje, interfon.

(Banesa posedon edhe Garazhë për veturë, për të interesuarit është plus 20 euro në çmimin e baneses).

(Lirohet nga data 01 Korrik 2018)

- Çmimi 320 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »