SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE EMSHIRE - TE PRISHTINA STARS^
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Emshire me saktesishte ne Kompleksin Prishtina Stars. Banesa gjindet ne katin e III (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete rendije:

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
teras

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 838 866
+383 49 838 866 - viber
email: search-agency@live.com
o.ed
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »