SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 200m2 te Qafa
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
ID e produktit :
194352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 200m2 te Qafa

Shtepia eshte P+2 , posedon 200m2 me 2Ari truall,
Kati perdhes posedon dy lokale , si dhe dy kate banim.

Shtepia posedon flet poseduse dhe leje ndertimi

çmimi:400.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »