SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0017

Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina, prapa Grand Store. Kati i parë ka sallon të madh së bashku me kuzhinë dhe tryezari, depo, banjo, ballkon, garazhë, ndërsa kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Ka nxemje qendrore me rrymë ose dru, ka gjithashtu edhe rezervuar uji prej 2000l! E mobiluar komplet
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »