SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
194359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera. Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 afer supervives,eshte ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar dhe e pa banuar me parë. Banesa ka 83 m2: Sallon+kuzhine,2 dhoma gjumi,koridor,ballkon,depo,dhe banjo.
Nr.kontaktues: 049-666-398
Informata rreth publikuesit
F.H
Prishtinë
049-666-398
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »