SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 4 ari në lagjën Qendresa.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
ID e produktit :
194365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0018

Shitet trualli 4 ari në lagjën Qendresa. Trualli ka të gjithë infrastrukturën e nevojshme: rrugë, ujë, rrymë, kanalizim. Afër trualli në distancë rreth 400m është paraparë ndërtimi i shkollës fillore! Lejohet ndërtimi P+2.

Pёr mё shumё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »