SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove, rr. Apollonia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0025

Shitet banesa ne Fushe Kosove, rr. Apollonia A20 81m2 Neto.

Banesa posedon dokumentacion te plote, pranim teknik dhe eshte ndertim i Tregtis.
Ka pamje nga lindja dhe ka kete renditje:
•Sallon me kuzhine
•Dhome gjumi - 2
•Banjo -2
•Ballkon(dalje nga salloni)

Banesa eshte komplet e mobiluar, posedon te gjitha paisjet e kuzhines me dizajn moderne si dhe Sallonit, dhomave te gjumit dhe koridori pra shitet duke perfshire te Mobilet.

Posedon uje 24h me rezervuar, ka oxhak është në katin e VI-të dhe eshte leshuar per banim qe 3 vite.
Ne obor te Baneses gjendet edhe Kopshti si dhe hapesir per femije qe te luajne.

Pёr mё shumё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »