SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0026

Shitet banesa e re nё rrugën kryesore, 93m2, përball Jumbo - AL-Bau marketit, pamje ekskluzive 500 metra afer Univerzitetit AAB, 500 metra afër shkollës fillore Mihail Grameno
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes ,
1 sallonin me 1 kuzhine te gjitha me pamje nga Prishtina
1 banjo , 1 depo
1 ballkon te madh dhe korridori i madh
Banesa është e pa banueshme me pare dhe e gatshme për banime
Posedon lift 24 ore
Banesa është e punuar me kualitetin me te larte , janë përdorur materiale cilësore tё qëndrueshme
Kati 10
Ndërrim i mundshëm - kompensim me veturё deri 10.000 euro
Qmimi Negociushem

Për më shumë oferta vizitoni web faqën tone në facebook:
www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »