SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 86.55m/2 ne Rr,Metush Krasniqi nё Fushë Kosovë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0027
Shitet Banesa 86.55m/2 ne Rr,Metush Krasniqi nё Fushë Kosovë.

*Banesa është ne katin e 6,ka sallon me kuzhinë dy dhoma te gjumit, korridor,banjo,depo dhe ballkon me pamje jug/perëndim.

Banesa është ndërtim i ri e po sa mobiluar me mobile te reja ne vlerë 15000 euroPёr mё shumё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »