SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa nё Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0029
Shitet banesa nё rrugën:!Lidhja e Prizrenit afёr kopshtit tё fёmijёve, në objektin e Chelsea Point Hyrja 1 kati i dytë me sipërfaqe 68 m2. Banesa posedon fletën poseduese dhe ka këtë renditje: Sallon me kuzhinë ,Dhomë gjumi ,banjo depo dhe ballkon. Çmimi 33.000 €, i negociushem . . .Pёr mё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »