SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Parcellën në shitje në Qender të Obiliqit
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
194386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Parcellën në shitje në Qender të Obiliqit në udhkryq per Hade 28 metra ne rrugen kryesore per në Qender të Obiliqit dhe 16 metra rruges kryesore per Hade.
Shtëpia e banushme me rreth 100m2 me oborr me 3 lokale qe se bashku marrin qera 600euro në muaj
Totali i tokes me shtepi dhe lokale është rreth 10 ari me pozicion dalje në dy anët e rrugeve kryesore si trekendesh në udhkryq e pershtatshme per biznis restorant objekt lokale etj
Me dokumentacion te rregullt me flet poseduse
Cmim 280000(diskutushem)
Code 20087
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »