SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re 60.5m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0031

Shitet banesa e re 60.5m2, e mobiluar para një viti, mobilet janё komplet te reja , kati i 5 Banesa ka njё sallon me kuzhinё tё madhe dhe njё dhomё tё fjetjёs dhe terasë, ashensori punon. Ndoshet 100m larg shkollës Mihail Grameno.

Pёr mё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:

www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »