SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 140+140m2 me qira ne magj Prishtine-Ferizaj !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
194389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 140+140m2 me qira ne magjistralen "Prishtine-Ferizaj" me saktesisht ne nje pozite mjaft te favorshme dhe te pershtatshme per veprimtarine tuaj
Zyret ndodhen ne katin perdhese dhe vlen te ceket se kane edhe hapsire te jashtme per parking te veturave deri ne 10
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »