SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa nё Fushë Kosovё nё rrugёn kryesore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0032
Shitet banesa nё Fushë Kosovё nё rrugёn kryesore pёr ballё postёs, banesa ёshtё e gatshme pёr banim kati 5, 90.5m, posedon 2 dhoma gjumi sallon kuzhinë korridorin e madh, depo, ballkon me qasje nga dhoma dhe salloni përkthimi bёhёt tё noteri, bёjmё ndёrrim edhe me veturë.Pёr mё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:

www.agjensioni.vlera 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »