SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen lokalet me qira nё lagjen Ulpiana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
ID e produktit :
194391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0034

Lëshohen lokalet me qira nё lagjen Ulpiana, rruga sipёr Kishёs katolike dhe afёr shkollёs Hasan Prishtina. Lokalet janë 85m2 dhe 31m2 tё pёrshtatshёm pёr qdo lloj veprimtarie. Tё renovuara tёrёsisht.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »