SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 170m2 ne shitje ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
194400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 170m2 ne shitje ne "Aktash" afer Extreme Pizzas
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional me chip, banesa ofron komforditet te larte ndersa e gjithe mobileria dhe teknoligjia e instaluar me e fundit ofrojne luksozitetin e kerkuar nga ju, ka pamje ne te dyja anet e qytetit te Prishtines nga Bibloteka Kombetare lindje dhe nga ana e "Bregut te Diellit" pjesa veriore e qytetit, posedon kater dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, shpajz me hapsire te konsiderueshme, dhe terrase
Vlen te ceket se banesa ka ndricim te mire nga e gjithe siperfaqja, ofron siguri te larte permes alarmit dhe kamerave te instaluara te hyrja, ka ngrohje qendrore nga Termokos, po ashtu edhe klima, kaminin shpenzimet e ngrohjes vjetore arrijne deri 120€
Dokumentacion te gatshem per perkthim te pronari i ri, mbrenda dites
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »