SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Penthouse 150m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
194407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Penthouse 150m2 me qira ne "Arberi" afer fivestar fitnessit ne nje lagje mjaft te favorshme e te konvenueshme
Ndodhet ne katin e katert te banimit me ashensor funksional, ndersa ka hapsire banimi prej 100m2 dhe 50m2 terrase me pamje te bukur te qytetit te Prishtines, e sidomos naten
Posedon kete renditje- tre dhoma gjumi (njera eshte e pa mobiluar mund te modifikohet sipas deshires tuaj), sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon dhe terrasen me siperfaqe 50m2
Ofrohet me menyren e pageses gjashte muaj parapagim dhe nje qira depozite (avans) e pershtatshme per nderkombetare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »