SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË komode me Garazhë në lagjen e Muhaxherëve 70m²
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në lagjen e Muhaxherëve - Prishtinë tek Kulla e Muhaxherëve. Kati i 9-të. Sipërfaqja (70m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, ashensor funksional, interfon, mirëmbajtje, pamje të mirë etj..

(Banesa posedon parking privat - Garazhë)

- Çmimi 350 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »