SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira dhe ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira dhe ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" tek banesat e hirta
Ndodhet ne katin e katert te banimit, ndersa ka kete renditje- dhome gjumi, salloni, kuzhina, banjo te sapo renovuar, shpajzin dhe dy ballkona
Posedon dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim te pronari i ri, per qira ofrohet me menyren e pageses permes tre muaj qira avans (parapagim) me cmim prej 250€, ndersa çmimi i shitjes eshte 90 000€, banesa eshte e rrethuar me gjelberim, nxemje qendrore nga Termokos
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »