SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
194429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" mbrapa ish "Hotel Bacit" ne nje lokacion mjaft te favorshem ku keni afer gjithcka qe ju nevojitet
Ndodhet ne katin e trete te banimit, eshte e mobiluar teresisht dhe e gatshme per banim, plotson te gjitha kushtet elementare te nevojshme
Ka kete renditje- dhome gjumi (ndeje), kuzhine e ndare ka edhe nje shtrat aty, banjo
Ofrohet per afatgjate me menyren e pageses permes nje qiraje depozite, e pershtatshme per cift ose nje person
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »