SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 48m2 me qira ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
194430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 48m2 me qira ne "Lakrishte" me saktesisht mbrapa "ProCredit Bank"
Ndodhet ne katin e tete te banimit me ashensor funksional, ka kete renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, shpajz, banjo dhe ballkon
Ofrohet per qendrim afatgjate te pershtatshem cift ose nje person
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »