SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 74m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
194431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 74m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" afer super vives ne kahjen e kundert
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajz dhe ballkon, posedon hapsire parkingu
E pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate, ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »