SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet 15 ari vend me qira në Mazgit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
ID e produktit :
194439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0036

Lëshohet 15 ari vend me qira në Mazgit. Vendi është i gatshem,i shtruar me zhavor, ka rrethojë dhe mund të pajiset me Kontinier. Ëshë i përshtatshëm për servis për material ndërtmor, për sallon të veturave etj . . .

Per me shume oferta vizitoni webfaqen tone ne facebook:

web.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »