SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 81m2. ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0037

Shitet Banesa 81m2. Ne katin e 4 Ne Lagjen Dardania afër Shkollës Mihal Grameno në Fush Kosovë. Banesa është e ndërtuar nga ndërrmarja Tregtia dhe ka fleten poseduese . Përkthimi behet menjëherë. Banesa ka ketë renditje: Sallon te madh me kuzhinë, 2 Dhoma te gjumit, korridor tëmadh,Ballkon , 2 banjo, dhomat e gjumit dhe Salloni kanë qasje në ballkon veçmas , Ujë 24 Or me Batllavë , Lifti me kartel , parking te veqant, nxemje Individuale etj

Per me shume oferta vizitoni web faqen tone në facebook:

www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »