SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0039

Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë. Shtëpia i ka 5 dhoma, 1 sallon me kuzhinë, 2 banjo, podrum për 3 vetura, terasë e madhe, depo, 2 ballkona. Shtëpia është e mobiluar dhe posedon planin.

Per me shume oferta vizitoni web faqen tone ne facebook:

www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »