SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0042

Shitet banesa në Fushë Kosovë të ndërtesat e Model Sllovenisë. Banesa është 72.43m2 ne katin e 3, posedon sallon me kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo, wc dhe korridor.
Pritet të përfundohet në fund të vitit.

045 251 251
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »