SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 85.5m2 në Fushë Kosovë,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0043

Shitet banesa 85.5m2 në Fushë Kosovë, kati i 2, dy dhoma gjumi, dy ballkona, banjo, ashensor, e rinovuar tërësisht para disa muajve, shitet e mobiluar.

Banesa ndodhet afër shkollës Mihal Grameno dhe kopshtit të fëmijëve Bota Magjike.

Për më shumë oferta vizitoni web faqën tone në facebook:
www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »