SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0044

Shitet shtëpia rreth 200m2, dy katёshe + bodrumi, me 10 ari truall, salloni me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo. Shtёpia ёshtё pothuajse e re dhe shumë pak e banuar, e ndërtuar sipas standardeve evropiane. Shtёpa ka tё gjithë infrastrukturën e nevojshme si rrymё, ujsejellёs, kanalizim, bunar (ujё 24 orё). Shtëpia gjindet përtej Emonës ana e majtë nga rruga për Prishtinë.

Për më shumë oferta vizitoni web faqen tone në Facebok:
www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »