SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 55.4m2, kati 7, në Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0048

Shitet banesa 55.4m2, kati 7, në Fushë Kosovë
Banesa ka : sallon me kuzhinë- 1/ një dhomë gjumi-banjo- ballkon. Hapësirë gjelbëruese - parking te mjaftueshëm -këndi i lojarve për fëmijë . Përkthim te noteri dhe komunë, objekti është i pranuar teknikisht nga komuna ndërtim nga CIMA Company

Për më shumë oferta vizitoni web faqen tone në Facebok:
www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »