SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesën në Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0050

Shes Banesën në Fushë Kosovë, Kati 2-të 70m2 Neto, 2 dhoma dhe sallonin me kuzhinë, koridor, banjo, ballkon, poashtu posedon edhe podrumin. Banesa ka Dokumentacion të Rregullt, me Certifikate te Pronesise ( Fletë Poseduese )

Për më shumë oferta vizitoni web faqen tone në Facebok:
www.facebook.com/agjensionivlera/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »