SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - TE FANARI^
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në një nga lagjet më të kërkuara
lagjen Dardania apo afër shkolles Mihail Grameno.

Banesa ndodhet në objekti e ndërtuar më parë nga kompania e pa konkurent
Cima Construction, më konkret mbi lokalin " Fanari "
Objekti është ndërtuar me standarde më të mira në tregun e Fushë Kosoves
dhe një nga zonat më të frekuentuara mbi të gjitha afër shkolles
afër rruges Nëna Tëreze me qasje të lehtë në transportin publik.
Duke përfshi afër gjitha biznesëve afariste duke plotësuar çdo kërkesë të banorëve.


* Përshkrimi i banesës *

Banesa është me sipërfaqe 87.24m2 në katin (6) me orientim Lindje/Jugë
Banesa është tërsisht e mobiluar dhe të gjitha mobilet janë në gjendje shumë të mire
dhe mjaftë moderrne të përshtatshme me dizajnë të mirë.
Banesa po ashtu posedon edhe fletë poseduse e cila mund të bëhet kontrat te (noteri) dhe të përkthehet.
Rënditja e banesës: Qëndrim ditorë me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Koridori / 2 Ballkona.
Banesa shitet me mobile dhe pa mobile!

Cmimi i banesen per m2 me mobilje eshte 580 euro qe i bije 50 599 euro, ndersa pa mobilje 550 euro qe ne total i bije 47982 euro.

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.nd
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »