SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA TE AMBASADA E ZVICRRES^
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen e cila gjindet afer Ambasades se Zvicrres, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
garazhd

Cmimi nuk diskutohet...

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.pe
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »