SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan . Kodi 524/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
194472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SHKP ka ne shitje banesen ne Gjilan.
Banesa gjendet te Spitali ne hymjen e 3-te , kati I 3-te , eshte 57 m2 dhe ka keto renditje;

Sallon-kuzhine , 1 dhome te gjumit ,banjo ballkon .
Cmimi per kete banes eshte 30.000 Euro

Per me shume info kontaktoni ne numrat tane te tel:
046 121 033 / 046 121 030
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »