SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (kodi; 526/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje banesen ne Gjilan, e cila gjendet te ish fabrika e bukes dhe ka pamje nga rruga.
Banesa eshte ne katin e 8-te ,dhe ka 92 m2.
Banesa ka keto renditje :
Sallon-kushine , 2 dhoma gjumi , banjo si dhe ballkon.
Cmimi per kete banes eshte 600 euro m2

Per me shume info; kontaktoni ne numrat tane te telefonit
046 121 033 / 046 121 030
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »