SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 banesa ne Gjilan (kodi 527/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
194476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SHPK ka ne shitje 5 banesa ne Gjilan.
Banesat gjenden me lokacion Tek Ina
Banesat kane keto renditje ;

Kati 1 – Sallon- kuzhine , 2 dhoma gjumi ,banjo ballkon , dhe eshte 96 m2 (bruto)

Kati 2 - Sallon- kuzhine , 2 dhoma gjumi ,banjo ballkon , dhe eshte 96 m2 (bruto)

Kati 3 - Sallon- kuzhine , 2 dhoma gjumi ,banjo ballkon , dhe eshte 96 m2 (bruto)

Kati 4 – ka dy banesa me keto renditje ;
Sallon- kuzhine , 2 dhoma gjumi ,banjo ballkon , dhe eshte 96 m2 (bruto)
si dhe nje garazhe ekstra me qmim prej 5.000 E

Qmimi per keto banesa eshte 600 euro m2.

P{er me shume informata kontaktoni ne numrat tane te telefonit :
046 121 033 / 046 121 030
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »